Hudba pro svatební obřady

Vážení snoubenci.

 

Bude mi ctí udělat Váš svatební den nezapomenutelným díky živé hudbě, která Vás provede svatebním obřadem.

V sekci nahrávky si prosím poslechněte mé písně a vyberte si ty, které Vás oslovují. Jejich konečný výběr mi můžete potom poslat e-mailem po telefonickém odsouhlasení mé dostupnosti pro termín Vaší svatby.

 

V sekci Repertoár najdete můj kompletní repertoár bez nahrávek, je možno vybírat ze všech těchto písní. Pokud budete mít představu jiné skladby, zašlete mi návrh mailem a po posouzení její hratelnosti či vhodnosti pro můj hlas Vám za malý příplatek (sehnání not a nacvičení nové skladby) píseň ráda zahraji také.

 

Před obřadem hraji na místě 15 minut klasickou hudbu pro scházení hostů a jejich naladění se na slavnostní okamžik obřadu (viz. sekce Repertoár).

 

Následně pro civilní obřady v České republice platí toto schéma:

1.   Píseň na příchod ženicha + průvod

2.   Píseň na příchod nevěsty

3.   Představení snoubenců – hudba nehraje

4.   Proslov oddávajícího – tichá píseň na pozadí

5.   Pro prodloužení obřadu, oddělení proslovu od oddání – vrcholu obřadu i dne a dodání ještě větší slavnostnosti doporučuji zde nechat taktéž zaznít píseň – jako samostatnou vsuvku (vhodnější zpěv zde, možno i housle samozřejmě)

6.   Oddání – bez hudby

7.   Výměna prstenů, novomanželské polibek – píseň

8.   Gratulace oddávajících

9.   Výběr několika písní podle počtu svatebčanů na gratulace

 

 

Mé písně jsou s playbackovými doprovody přesně tak, jak je slyšíte z nahrávek. Doprovází mne reproduktory značky Thomann, které velmi kvalitně nazvučí jak vnitřní, tak venkovní prostory. Vevnitř potřebuji pouze elektrikou zásuvku a pro venkovní prostory jsem schopna vystupovat i na zabudovanou vnitřní baterii bez nutnosti elektrického přívodu.