Ich freue mich über euer Feedback.

I look forward to your feedback.

 

Kommentare: 8
 • #8

  Andreas Griefing (Sonntag, 31 März 2019 19:43)

  Hallo Slavka, Hallo Oliver,
  heute lag eure Einladung in unserem Briefikasten, über die wir uns sehr gefreut haben.
  Wir wohnen Alte Aatener Straße 15 und wissen leider nicht eure Adresse.
  Freuen uns deshalb auf ein Feedback eurerseits.
  Andrea, Andreas, Rica und Hund Linus.

  Andreas.Griefing@t-online.de

 • #7

  Courtyard by Marriott Pilsen (Dienstag, 18 September 2018 15:44)

  S Viktoria Velvet Voice velice rádi spolupracujeme, umí vždy dodat události skvělou atmosféru. Během módních přehlídek na svatebním veletrhu skvěle doplnila nevěsty hudbou na housle, nebo náš nedělní brunch získal úplně jiný rozměr díky její hudbě. Dokáže danou událost také tematicky doplnit šaty s perfektními módními doplňky. Jako hotel oceňujeme především její flexibilitu, rychlou reakci a také možnost zapojení si svého vlastního AV, tedy nikdy nemusíme řešit provozní záležitosti. Děkujeme za skvělozu spolupráci, těšíme se na další akce!

 • #6

  Novomanželé Levých (Samstag, 28 Juli 2018 15:32)

  Paní Vítězslava je naprosto úžasná! Při našem svatebním obřadu dokázala vytvořít zcela jedinečnou atmosféru a i méně citlivé jedince dojala k slzám :-) Spolupráce s ní byla bezproblémová, přátelská a velmi příjemná. Doufáme, že jsme se neviděli naposledy a přejeme mnoho úspěchů! Děkujeme. :-)

 • #5

  Lenka (Donnerstag, 31 Mai 2018 10:24)

  Úžasná spolupráce během Svatebního veletrhu v hotelu Courtyard by Marriott Pilsen. Měli jsme možnost vás slyšet třikrát v rámci každé modní přehlídky a pokaždé to bylo nádherné.

 • #4

  Pablo, DCHP (Dienstag, 29 Mai 2018 10:13)

  V rámci Noci kostelů 2018 jste pro nás zahráli v kostele sv.Mikuláše ve Spáleném Poříčí. Zážitek krásný, pohodička a růže pro uši. Chtěl bych vám poděkovat za vaši ochotu, spolehlivost a hlavně umění.

 • #3

  Klassikworks ES (Freitag, 30 September 2016 15:28)

  The name is concept. Both the voice and the violin as soft as velvet. Looking forward to hear more. Congratulations. J.Z.

 • #2

  Rüdiger H. (Montag, 26 September 2016 09:49)

  Hallo Viktoria, ich habe mir soeben alle deine Lieder angehört und ich bin begeistert. Leider habe ich im Kalender kein Konzert in Deutschland gefunden (genauer im Großraum Frankfurt) Ich würde all das gerne mal Live in einem Konzert erleben. Toll! Grüße aus Hanau Rüdiger H.

 • #1

  Zuzka Berkovcová (Dienstag, 16 August 2016 09:56)

  Ahoj Slávko,

  chtěla bych Ti moc poděkovat za nádhernou atmosféru, kterou jsi nám hraním vytvořila u obřadu. Bylo to nádherné a všem se to moc líbilo. Musím říct, že to byla skvělá volba, myslím tím, jak Tvé osoby, tak i písniček.

  Bylo to fakt krásné, byla jsem dojatá a holky dokonce i brečely a to mi říkaly, že nebudou brečet :)

  Hlavně jsi byla krásně sladěná a moc Ti to slušelo.

  Ještě jednou díky.

  Měj se krásně, Zuzka